• Обновено
MIBHNJIAN Шише Сад Seashell Форма Празен Контејнер Шишиња Силикони Стискаш Патување Шише Преносни Патување Сочинуваат Алатки (Боја : Розова боја, Материјал : Пластични)

MIBHNJIAN Шише Сад Seashell Форма Празен Контејнер Шишиња Силикони Стискаш Патување Шише Преносни Патување Сочинуваат

Rating 
DEN 2020.80

Залиха
Во магацинот.

Патување големина контејнери се , BPA free, трајни, refillable и еднократно.Шише капи тесно натпревар шишиња' устата за да се спречи истекување на течности, ве молиме бидете сигурни да се заострија пред да ја стави во торба.Преносни големини шишиња може да се користи за патување, хотел, пливање, посета, кампување, итн.Висока хемиска отпорност, лесно да се мијат и еднократно.Компактен и лесен за лесно патување користење.Лесен и удобен за вас да го поставите во вашиот џеб, чанта и чанта за именување и партија.Пакет : 1pc Size : 7.5*7cm за 40ml , 11*8cm за 91cm Kindly Совет : 1. Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект. 2. Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде 1-3cm различни, вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета.

Основни карактеристики

Најдобри понуди