• Обновено
ШИШЕ 44PCS 15ML Празни Усна Сјај Цевка со 6 Refillable Транспарентен Контејнери за DIY Усна Сјај и Balm Козметика

ШИШЕ 44PCS 15ML Празни Усна Сјај Цевка со 6 Refillable Транспарентен Контејнери за DIY Усна Сјај и Balm Козметика

Rating 
DEN 2128.80

Залиха
Во магацинот.

Материјал : празни усна сјај сад е направен од еколошки PE цевка и PP маска, транспарентни и нежно, лесно да се притисне, трајни, течење-доказ, перат и refillable.Пакување : 44 пакети од 15ml транспарентен усна сјај цевки, секој дел е индивидуално спакувани и 6 20ml пластични шприцеви, на додадена вредност, пакување ви овозможува лесно да DIY lip balm и козметика.Лесно да се издаваат : прво, да се наполни шприцот на скала за лесно проценка, и потоа да се пополни на течност директно во усна сјај цевка; на шприцот го спречува отпадот и spillage, и внесува производ токму во цевката.Разноврсна : Овие мека стискаш цевки се совршени за домашна кармини, lip balm, лосиони, есенцијални масла, препарати за чистење, туш гелови и струже.Малата големина го прави лесно да се носат на паричникот и патување во џеб.Потсетување : На 44 мини усна сјај цевки треба да се мијат за прв пат; ако најдете некои делови се водат за исчезнати, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за решение. 44 PCS 15 ML празни усна сјај цевка со 6 refillable транспарентен контејнери за DIY усна сјај и balm cosmetics Set : 44 мали празни 15 ML шишиња + 6 20 ML шприцеви.

Основни карактеристики

Најдобри понуди