• Обновено
MIBHNJIAN Шише Сад 200ml Празни Пумпа Алкохол Притиснете Лосион за Чистење Шише Фармацевт Сочинуваат Refillable лак Смена Течни Сад Алатки T40 (Боја : 1)

MIBHNJIAN Шише Сад 200ml Празни Пумпа Алкохол Притиснете Лосион за Чистење Шише Фармацевт Сочинуваат Refillable

Rating 
DEN 1027.68

Залиха
Во магацинот.

Патување големина контејнери се , BPA free, трајни, refillable и еднократно.Шише капи тесно натпревар шишиња' устата за да се спречи истекување на течности, ве молиме бидете сигурни да се заострија пред да ја стави во торба.Преносни големини шишиња може да се користи за патување, хотел, пливање, посета, кампување, итн.Висока хемиска отпорност, лесно да се мијат и еднократно.Компактен и лесен за лесно патување користење.Лесен и удобен за вас да го поставите во вашиот џеб, чанта и чанта за именување и партија.

Основни карактеристики

Најдобри понуди