• Обновено
Jo Malone Дрво, Жалфија & Морска Сол Келн Спреј за Жените, 1 Унца

Jo Malone Дрво, Жалфија & Морска Сол Келн Спреј за Жените, 1 Унца

Rating 
DEN 1127.76

Залиха
Во магацинот.

Морски ароматични мирис за жени & мажите.Светло, свежи, питу, природни & смирување.Содржи ноти на ambrette семе, морска сол, жалфија, црвени алги & грејпфрут.Лансиран во 2014 година. Погоден за ден или потоплите годишни времиња носат.Лансиран од страна на дизајн на куќа на Jo Malone во 2014 година. Оваа ароматични мирис има мешавина од алги, сега, морска сол, и grapefruits белешки.

Основни карактеристики

Најдобри понуди