• Обновено
QAQA 3-Panel Ковано Железо Камин Екран, Отворено Метални Украсни Мрежа Искра Guard Покрие - Склоплива, Злато

QAQA 3-Panel Ковано Железо Камин Екран, Отворено Метални Украсни Мрежа Искра Guard Покрие - Склоплива, Злато

Rating 
DEN 11929.92

Залиха
Во магацинот.

Ако сакате да се вратите, ние ќе рефундирање на 100% .?Целокупната димензии : Dxšxv : 125x30x78cm (49.Оваа занаети камин екран мрежа, големиот пожар место поклопецот избор, се совпаѓа со дома декор, повеќето камин решетки, оган место алатки и завеса носители, гас или трева, електрични камини.Тежина : 10kg.Ковано железо барови поврзани со железо мрежа и заварени шарки се создаде цврста градба која нема да се прекине.Големина : 125x30x78cm (49.Добиете атмосфера покрај каминот и уживаат во квалитетно време со семејството во една убава домашна средина.?Чистење совети : ве Молам не чистење на решетката екран додека тие се топли или да донесе вода за тоа, а тоа е на извор на топлина.Се чисти со благ сапун и вода.Овој екран железо состав и убава копчето за дизајн ќе го задржи секој камин област во потрага своите најдобри.ИЛИ овој груб акција може да го уништи ковано железо на неговата површина.?Предности на производот : Нема потреба да се соберат.Висок метал оган место екрани држи цврсто до огништето теренот, дури и за отворено портик, оган јама, камин области, тоа е исто така добар избор за вашите пријатели како божиќен подарок.Ве молиме не користете кајгана или груби абразивни производи за чистење. ?Време на испорака 10-15 дена, се врати во опсег од 30 ден. ?Нема потреба assbmbly : Подготвени за подесување во предниот дел на вашиот камин во флеш, ова камин екранот не бара собранието да се користи.?Карактеристики : Материјал : Железо. ?Материјал : Трајни рамка е направена со прав-обложени ковано железо материјал и има здрав, изградена-во нозете за оптимална стабилност.Заштита на вашата дневна соба, додека ужива во топлината на огништето со домот, огништето екран.?Пакување : Камин Екран x1,(појавување На производот во производот сликата не е вклучена во пакетот).

Основни карактеристики

Најдобри понуди