• Обновено
QAQA Еден Панел Камин Екран со Метал Mesh, Тешки Оган Искра Guard за Дневна Соба Безбедност и Оркестарот, 39.3x8.6 (Боја : Злато)

QAQA Еден Панел Камин Екран со Метал Mesh, Тешки Оган Искра Guard за Дневна Соба Безбедност и Оркестарот, 39.3x8.6

Rating 
DEN 14100.72

Залиха
Во магацинот.

Оваа занаети камин екран мрежа, големиот пожар место поклопецот избор, се совпаѓа со дома декор, повеќето камин решетки, оган место алатки и завеса носители, гас или трева, електрични камини. ?Нема потреба assbmbly : Подготвени за подесување во предниот дел на вашиот камин во флеш, ова камин екранот не бара собранието да се користи.Големина : 100x22x80cm.?Карактеристики : Материјал : Железо.Ако сакате да се вратите, ние ќе рефундирање на 100% .Ве молиме не користете кајгана или груби абразивни производи за чистење.Добиете атмосфера покрај каминот и уживаат во квалитетно време со семејството во една убава домашна средина. ?Идеален за безбедност : Домот екран има мрежа guard за да го заштити соба од отворен пламен и жар што се емитуваат од страна на пожар, обезбедување побезбедна средина за децата, домашни миленици, и твојот кат. ?Време на испорака 10-15 дена, се врати во опсег од 30 ден.?Чистење совети : ве Молам не чистење на решетката екран додека тие се топли или да донесе вода за тоа, а тоа е на извор на топлина.Ковано железо барови поврзани со железо мрежа и заварени шарки се создаде цврста градба која нема да се прекине. ?Материјал : Трајни рамка е направена со прав-обложени ковано железо материјал и има здрав, изградена-во нозете за оптимална стабилност.?Целокупната димензии : Dxšxv : 100x22x80cm (39.?Предности на производот : Нема потреба да се соберат.Висок метал оган место екрани држи цврсто до огништето теренот, дури и за отворено портик, оган јама, камин области, тоа е исто така добар избор за вашите пријатели како божиќен подарок.Овој екран железо состав и убава копчето за дизајн ќе го задржи секој камин област во потрага своите најдобри.?Пакување : Камин Екран x1,(појавување На производот во производот сликата не е вклучена во пакетот).

Основни карактеристики

Најдобри понуди