• Обновено
Amagabeli Големи Злато Камин Екран 4 Панел Раскошен Ковано Железо Блек Метал Оган Место Положба Портата Декоративни Мрежа Цврст Челик Искра Guard Покрие Отворено Алатки Д

Amagabeli Големи Злато Камин Екран 4 Панел Раскошен Ковано Железо Блек Метал Оган Место Положба Портата Декоративни

Rating 
DEN 1439.76

Залиха
Во магацинот.

Искра Guard : Големи и цврсти оган место врата за да се блокира пукање жар; mordern оган место guard дрво со рустик оџак стои, држи вашите деца и puppies оддалеченост од каминот и го задржува дневна соба безбедно.доволно силна за да се заштитат малите, како што се деца, кутре кучиња.Димензии : Ова занаети дете камин екран мрежа мерки 32-инчен во висина, 51-инчен (целосно се прошири) во ширина, големиот пожар место поклопецот избор, се совпаѓа со дома декор, повеќето камин решетки, оган место алатки и завеса носители, гас или трева, електрични камини.Здрав Оган Екран : Висок метал челик оган место екрани со врати држи цврсто до огништето теренот, дури и за отворено портик, оган јама, камин области, тоа е исто така добар избор за вашите пријатели како божиќен подарок.

Основни карактеристики

Најдобри понуди