• Обновено
VERDUGO ПОДАРОК КО Woodland Прашувам Камин Екранот

VERDUGO ПОДАРОК КО Woodland Прашувам Камин Екранот

Rating 
DEN 2356.32

Залиха
Во магацинот.

Железо, Лим и Метал Mesh.Увезени.Железо, лим и метал mesh. 38" x 4½" x 31¼" висока.некои собранието е потребно.Прекрасен woodland сцена е твое да уживаат во секој ден кога ќе го поставите оваа прекрасна железо екран во предниот дел на вашиот камин.Детални борови шишарки опкружувачки надворешниот намали, додека за внатрешни панели функција silhouettes на evergreens и шумски суштества.Нејзиниот совршен начин да се монтира на треперење пожарот во вашиот камин! 38" x 4½" x 31¼" висока.Железо, лим и метал mesh.Некои Собранието Е Потребно.

Основни карактеристики

Најдобри понуди