• Обновено
YAOJP Свитлива Childproof Камин Екран, 3 Рамни Панел Оган Место Екрани Стража, Лето Високи Дрво Оркестарот Камин

YAOJP Свитлива Childproof Камин Екран, 3 Рамни Панел Оган Место Екрани Стража, Лето Високи Дрво Оркестарот Камин

Rating 
DEN 14400.00

Залиха
Во магацинот.

♥Целокупната димензии : Dxšxv : 122x30x85cm (48"x12"x33.Со шарки врати ќе нема потреба да се укине и да се движи на екранот -полесно и побезбедно оган тенденција.Тежина : 10kg/22lbs. ♥Огради за Лесен Транспорт или Складирање - Дури да се отвори, да се обезбеди назад нозе за стабилноста и за вашиот Камин Екран е подготвена за употреба.Добиете атмосфера покрај каминот и уживаат во квалитетно време со семејството во една убава домашна средина.Може да се прилагоди за да одговара на собере различни отворања.Метал mesh скрининг чувари против било скитници искри или жар, само да седат назад, да се релаксираат и уживаат. ♥Испорака - се Чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања поврзани со вашата нарачка.♥Карактеристики : Материјал : Железо.Висок метал оган место екрани држи цврсто до огништето теренот, дури и за отворено портик, оган јама, камин области, тоа е исто така добар избор за вашите пријатели како божиќен подарок.Заштита на вашата дневна соба, додека ужива во топлината на огништето со домот, огништето екран.Ве молиме не користете кајгана или груби абразивни производи за чистење.♥Предности на производот : Одвиваат да се отвори, да се обезбеди назад нозе за стабилноста и за вашиот Камин Екран е подготвена за употреба. ♥Идеален за безбедност - Домот екран има мрежа guard за да го заштити соба од отворен пламен и жар што се емитуваат од страна на пожар, обезбедување побезбедна средина за децата, домашни миленици, и твојот кат.Се чисти со благ сапун и вода. ♥Квалитетни Мрежа Екран & Шарки - Рамка е железо давање на екранот за тежина и рамнотежа.ИЛИ овој груб акција може да го уништи ковано железо на неговата површина.Ковано железо барови поврзани со железо мрежа и заварени шарки се создаде цврста градба која нема да се прекине.

Основни карактеристики

Најдобри понуди