• Обновено
VIVOHOME 43.3 x 34 Инчен Ковано Железо Камин Екран со Врати Метални Украсни Мрежа Оган Искра Голем Рамен Guard Портата Покрие Камин Бариера Панели Црна

VIVOHOME 43.3 x 34 Инчен Ковано Железо Камин Екран со Врати Метални Украсни Мрежа Оган Искра Голем Рамен Guard

Rating 
DEN 1799.76

Залиха
Во магацинот.

ЕЛЕГАНТЕН ЦВЕТ ДИЗАЈН - елегантен и прекрасен цвет дизајн го прави екранот прилично модерен и око-фаќање во вашиот дом; На разноврсна црна боја, исто така, сеопфатно натпревари било мебел стил, да се биде совршен за внатрешна декорација; Тоа би се вклопуваат добро со собата, но, исто така, прилично доволно за да можете да ужива зјапа во оган случува; Тоа додадете разлика на вашето срце, со или без оган.Тука доаѓа VIVOHOME ковано челик камин екран за почетниот безбедност и удобност.4" (W) ќе се заштитат од било која проектилот искри; Тоа ви овозможува да се додадете на дрво погодно без отстранување на екранот; Можете да уживате во топлите камин во текот на зимата без да се грижиш хаос на пепел на подот или никаква штета на оган искри кои може да наштети на вашите семејства или домашни миленици во близина.Вие не мора да се грижите повеќе за неуредна пепел или пожар искри откако ќе ја имаат оваа единица.

Основни карактеристики

Најдобри понуди