• Обновено
QAQA Дома Камин Лето Екран со Мрежа Завеса, Еден Панел Железо Рамен Искра Guard за Бебе Бесплатен и Мачки, Црна

QAQA Дома Камин Лето Екран со Мрежа Завеса, Еден Панел Железо Рамен Искра Guard за Бебе Бесплатен и Мачки, Црна

Rating 
DEN 13507.92

Залиха
Во магацинот.

?Се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања поврзани со вашата нарачка.Добиете атмосфера покрај каминот и уживаат во квалитетно време со семејството во една убава домашна средина.?Со рамен екран мерки ( L ) x 105 ( W ) 24 x ( H ) 86cm / ( L ) 41.?Карактеристики : Материјал : Железо.Тежина : 10kg/22lbs.?Чистење совети : ве Молам не чистење на решетката екран додека тие се топли или да донесе вода за тоа, а тоа е на извор на топлина.Ве молиме не користете кајгана или груби абразивни производи за чистење.Висок метал оган место екрани држи цврсто до огништето теренот, дури и за отворено портик, оган јама, камин области.

Основни карактеристики

Најдобри понуди