• Обновено
Кристофер Најт Дома Novia Железо Камин Екран, Мат Црна

Кристофер Најт Дома Novia Железо Камин Екран, Мат Црна

Rating 
DEN 3244.32

Залиха
Во магацинот.

Со основните метален рамка, брусен слој обезбедува рачно направена допир за уметнички талент. 70 инчи висок Отвори Димензии : 15. 00" D кога се отвори.Овој екран има две лесен пристап врати заврши со елегантни рачки, што го прави ова е исклучително лесен за употреба. 24 инчи длабоки x 40.Со минималистички правоаголна рамка, овој додаток ги истакнува двата функционалност и стил за да одредите вашата домашна најдобри од најдобрите.ДИМЕНЗИИ : Одберете некој додаток дека е совршена големина за вас и вашиот мебел.Нашите камин екран нуди елегантни акцент на вашата дневна соба или во спалната соба додека обезбедување на заштита од топла жар или летаат искри со својата фина мрежа на екранот.Дајте му на вашиот камин убав присуство во вашиот дом со помош на функционални и стилски додатоци. 25" Д кога е затворен и е 44. 00 инчи длабоки x 44. 70 инчи висок.Тоа е заврши со мат боја, давајќи овој додаток на полиран изглед.ЕДЕН ПАНЕЛ ДИЗАЈН : Овој оган екран нуди единствена панел дизајн за стабилна и стилски структура.Ќе го сакам и колку вашиот простор може да се трансформира со едноставно прилог на овој оган екран.ЛЕСЕН ПРИСТАП ВРАТИ : главен панел за оваа камин екран нуди две пристап врати, така што лесно може да имаат тенденција вашиот оган.Оваа камин екран на вкупниот димензиите се 30.Вклучува : 1 (Еден) Камин Екран Материјал : Железо Крај : Мат Црна Рака-Направена Детали Собранието Бара Затворени Димензии : 10. 00 инчи широка x 30.Ова изгледа нуди вашиот камин софистициран на допир кој исто така го спречува било жар од летање надвор.

Основни карактеристики

Најдобри понуди