• Обновено
Uniflame, S-1154, Големи Еден Панел Olde Светот Железо Екран Заврши Екранот

Uniflame, S-1154, Големи Еден Панел Olde Светот Железо Екран Заврши Екранот

Rating 
DEN 839.76

Залиха
Во магацинот.

Olde Светот железо заврши.Челичната конструкција.Еден панел дизајн го прави со тенденција пожари едноставна. 50 во.широк.Со своите традиционални црна ковано железо заврши, нашите Uni Flame еден панел ковано железо камин екран со Сина Носорог буди чувство на стариот свет на изработка со својот едноставен, класичен стил.Овој екран е еден панел дизајн го прави оној што ќе управува со огнот брзо и лесно.

Основни карактеристики

Најдобри понуди