• Обновено
QAQA 3 Панел Метал Mesh Камин Екран, Количка за Бебе Безбедно Искра Стража, Ковано Железо Оган Место Ограда за домашни Миленици, 132x30x80cm

QAQA 3 Панел Метал Mesh Камин Екран, Количка за Бебе Безбедно Искра Стража, Ковано Железо Оган Место Ограда

Rating 
DEN 2040.00

Залиха
Во магацинот.

Ако сакате да се вратите, ние ќе рефундирање на 100% . ?Нема потреба assbmbly : Подготвени за подесување во предниот дел на вашиот камин во флеш, ова камин екранот не бара собранието да се користи.Висок метал оган место екрани држи цврсто до огништето теренот, дури и за отворено портик, оган јама, камин области, тоа е исто така добар избор за вашите пријатели како божиќен подарок.Тежина : 10kg.Добиете атмосфера покрај каминот и уживаат во квалитетно време со семејството во една убава домашна средина. ?Материјал : Трајни рамка е направена со прав-обложени ковано железо материјал и има здрав, изградена-во нозете за оптимална стабилност.Овој екран железо состав и убава копчето за дизајн ќе го задржи секој камин област во потрага своите најдобри.?Пакување : Камин Екран x1,(појавување На производот во производот сликата не е вклучена во пакетот).?Целокупната димензии : Dxšxv : 132x30x80cm (52"x11. ?Идеален за безбедност : Домот екран има мрежа guard за да го заштити соба од отворен пламен и жар што се емитуваат од страна на пожар, обезбедување побезбедна средина за децата, домашни миленици, и твојот кат.

Основни карактеристики

Најдобри понуди