• Обновено
Најдобар Избор Производи 47x29in 3-Панел Едноставен Челик Мрежа Камин Екран, Оган Искра Guard Решетки за Дневна Соба Дома Декор w/Селски Носи Заврши - Црна

Најдобар Избор Производи 47x29in 3-Панел Едноставен Челик Мрежа Камин Екран, Оган Искра Guard Решетки за Дневна

Rating 
DEN 1547.76

Залиха
Во магацинот.

СЕЛСКИ АНТИЧКИ ЗАВРШИ : НА калено челична рамка со антички заврши и носи текстура додадете селски допир на класа на вашиот камин.ЗАШТИТНА МРЕЖА : Цврсто вткаена челик мрежа, обезбедува лесен-чистење на површината и види-преку бариера за стапица искри и жар.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Тешки-должност челик е поврзан во три панели од тесна мрежа со самото место-заварени шарки да се создаде цврста градба која нема да се прекине.ПРАВ-ОБЛОЖЕНИ ЧЕЛИК : Издржливи материјали се заврши со нула - и отпорни на топлина боени да се обезбеди безбедно ракување и ги растера топлина start-up.НЕМА СОБРАНИЕ е ПОТРЕБНО : да се Стави вашиот алатки далеку, овој заштитен екран е подготвен да се користи право надвор од кутијата, едноставно се одвиваат на три панели, поставување, и уживајте!; ЦЕЛОКУПНАТА ДИМЕНЗИИ : 47.75"(L) x .75"(Дебела) x 29"(H).

Основни карактеристики

Најдобри понуди