• Обновено
Најдобар Избор Производи 3-Panel 55x33in Солидна Ковано Железо се Види Преку Метал Камин Екран, Искра Guard Безбедност Заштитник w/Декоративни Скролувајте - Злато

Најдобар Избор Производи 3-Panel 55x33in Солидна Ковано Железо се Види Преку Метал Камин Екран, Искра Guard

Rating 
DEN 1036.80

Залиха
Во магацинот.

ЕЛЕГАНТНА ЗАВРШНИЦА : Железо дојдете со топлина-отпорни заврши и текстура додадете селски допир на класа на вашиот камин.ЗАШТИТНА МРЕЖА : Цврсто вткаена ковано железо мрежа обезбедува лесен-чистење на површината и види-преку бариера за стапица искри и жар.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Ковано железо барови поврзани со железо мрежа и заварени шарки се создаде цврста градба која нема да се прекине.БЕЗБЕДНОСТ РАЧКИ : збир на рачки на надворешните рабови се изградени за заштита на вашите раце и ќе ви овозможи брзо да се движат на екранот и имаат тенденција вашиот оган.ФУНКЦИОНАЛЕН СТИЛ : три-дел виткање дизајн овозможува лесно складирање додека се отвори мрежа дизајн и filigree спречување на дамки и топлина build-up; ЦЕЛОКУПНАТА ДИМЕНЗИИ : 55.5"(L) x .50"(Дебела) x 33"(H).

Основни карактеристики

Најдобри понуди