• Обновено
Најдобар Избор Производи 44x33in 2-Panel рачно изработени Ковано Железо Декоративни Мрежа Геометриски Камин Екран, Оган Искра Guard w/Магнетни Врати - Злато

Најдобар Избор Производи 44x33in 2-Panel рачно изработени Ковано Железо Декоративни Мрежа Геометриски Камин

Rating 
DEN 1919.76

Залиха
Во магацинот.

МОДЕРНИТЕ ДОДАТОЦИ : Цврсти железо барови се arrayed во чисти геометриски модели за да го вклучите вашето срце во среден век во модерната уметност екранот!.ЗАШТИТНА МРЕЖА : Цврсто вткаена ковано железо мрежа обезбедува лесен-чистење на површината и види-преку бариера за стапица искри и жар.МАГНЕТНИ ВРАТИ : двете врати користиме мали, но силни магнети за да се спречи errant искри од бегство, додека одржување на убав дизајн на целосен екран.БРЗ ЦЕЛОКУПНАТА ДИМЕНЗИИ : 44.5"(L) x 15.75"(W) x 33"(H).

Основни карактеристики

Најдобри понуди