• Обновено
Деко 79 71822 Метал Оган Екран, 52 W x 31 H, Темно Зелена/Сребрена

Деко 79 71822 Метал Оган Екран, 52 W x 31 H, Темно Зелена/Сребрена

Rating 
DEN 2247.84

Залиха
Во магацинот.

Три-panel камин екран направен од железен материјал во црна заврши.Дизајниран со fleur de lis акценти и метал mesh структура.Обезбедува и декоративни и функционални цели. 52" Класичен Ковано Железо Scrollwork Три Панел Камин Екран со Месинг Тон Fleur de Lis Акценти, секирај работа на метал mesh структура, пирс дизајн рамка, domed врвот и рамна основа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди