• Обновено
QAQA Злато Гроздобер Камин Екран, Еден Панел Рамен Искра Guard за Дрво Камин & Лето Оркестарот, 38x8x31 Инчен

QAQA Злато Гроздобер Камин Екран, Еден Панел Рамен Искра Guard за Дрво Камин & Лето Оркестарот, 38x8x31 Инчен

Rating 
DEN 3274.32

Залиха
Во магацинот.

?Со рамен екран мерки ( L ) 96 x ( W ) 20 x ( H ) 78.Големина : Dxšxv : 96 x 20 x 78.?Пакување : Камин Екран x1,(појавување На производот во производот сликата не е вклучена во пакетот).ИЛИ овој груб акција може да го уништи ковано железо на неговата површина.?Карактеристики : Материјал : Железо.Висок метал оган место екрани држи цврсто до огништето теренот, дури и за отворено портик, оган јама, камин области. ?Направени од ковано железо со валани проширена мрежа, заврши во боени.

Основни карактеристики

Најдобри понуди