• Обновено
QAQA Железо Мрежа Камин Екрани со Виткање Панели, Бебе Безбедно Оган Место Ограда, Дневна Соба Искра Guard Маска, Црна

QAQA Железо Мрежа Камин Екрани со Виткање Панели, Бебе Безбедно Оган Место Ограда, Дневна Соба Искра Guard Маска,

Rating 
DEN 722.40

Залиха
Во магацинот.

Се чисти со благ сапун и вода.?Карактеристики : Материјал : Железо.Ве молиме не користете кајгана или груби абразивни производи за чистење. ?Нема потреба assbmbly : Подготвени за подесување во предниот дел на вашиот камин во флеш, ова камин екранот не бара собранието да се користи.Ковано железо барови поврзани со железо мрежа и заварени шарки се создаде цврста градба која нема да се прекине.?Чистење совети : ве Молам не чистење на решетката екран додека тие се топли или да донесе вода за тоа, а тоа е на извор на топлина.Големина : 131 x 32 x 80 cm.Овој екран железо состав и убава копчето за дизајн ќе го задржи секој камин област во потрага своите најдобри. ?Идеален за безбедност : Домот екран има мрежа guard за да го заштити соба од отворен пламен и жар што се емитуваат од страна на пожар, обезбедување побезбедна средина за децата, домашни миленици, и твојот кат.Добиете атмосфера покрај каминот и уживаат во квалитетно време со семејството во една убава домашна средина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди