• Обновено
Најдобар Избор Производи 38x31in Еден Панел рачно изработени Ковано Железо Мрежа Chevron Камин Екран, Оган Искра Guard за Дневна Соба, Спална соба Décor w/Потресени Антички Зав

Најдобар Избор Производи 38x31in Еден Панел рачно изработени Ковано Железо Мрежа Chevron Камин Екран, Оган Искра

Rating 
DEN 1919.76

Залиха
Во магацинот.

ХРАБАР CHEVRON ДИЗАЈН : Убаво стокмено со едноставен, се прави линии и антички заврши за селски, среден век модерна жалба која носи топол и ги поканува чувство на било дневна соба.ЗАШТИТНА МРЕЖА : Домот екран има мрежа guard за да го заштити соба од отворен пламен и жар што се емитуваат од страна на пожар, обезбедување побезбедна средина за децата, домашни миленици, и твојот кат.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Направени од цврст железо со заварени шарки и лесен-за-чистење, прав-обложени заврши, плус здрав, нормално нозете да помогне во одржување на квалитетот и стабилноста во текот на годините.ЛЕСНО СОБРАНИЕ : Set овој екран во предниот дел на вашиот камин во ниеден момент, како што тоа потребно само нозете да се зезнав на собранието во малку, како и 10 минути!.ДОМОТ ДОМА ДЕКОР : На alluring акцент за дневна соба или господар спална соба со камин, овој екран обезбедува финален допир на шарм за вашиот простор за живеење; ЦЕЛОКУПНАТА ДИМЕНЗИИ : 38.75"(L) x 9"(W) x 31"(H).

Основни карактеристики

Најдобри понуди