• Обновено
QAQA Модерен Стан Камин Екран, Виткање 3 Панел Искра Guard Оган Јама Екрани за Бебе Бесплатен, Лето Соба Екран Divider, Злато

QAQA Модерен Стан Камин Екран, Виткање 3 Панел Искра Guard Оган Јама Екрани за Бебе Бесплатен, Лето Соба Екран

Rating 
DEN 1593.60

Залиха
Во магацинот.

?Огради за Лесен Транспорт или Складирање - Дури да се отвори, да се обезбеди назад нозе за стабилноста и за вашиот Камин Екран е подготвена за употреба.Заштита на вашата дневна соба, додека ужива во топлината на огништето со домот, огништето екран. ?Квалитет на Мрежа Екран & Шарки - Рамка е железо давање на екранот за тежина и рамнотежа.Овој екран железо состав и убава копчето за дизајн ќе го задржи секој камин област во потрага своите најдобри.Добиете атмосфера покрај каминот и уживаат во квалитетно време со семејството во една убава домашна средина. ?Идеален за безбедност - Домот екран има мрежа guard за да го заштити соба од отворен пламен и жар што се емитуваат од страна на пожар, обезбедување побезбедна средина за децата, домашни миленици, и твојот кат.?Чистење совети : ве Молам не чистење на решетката екран додека тие се топли или да донесе вода за тоа, а тоа е на извор на топлина.Тежина : 10kg/22lbs.Оваа занаети камин екран мрежа, големиот пожар место поклопецот избор, се совпаѓа со дома декор, повеќето камин решетки, оган место алатки и завеса носители, гас или трева, електрични камини.?Пакување : Камин Екран x1,(појавување На производот во производот сликата не е вклучена во пакетот).ИЛИ овој груб акција може да го уништи ковано железо на неговата површина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди