• Обновено
QAQA Дома и Огништето Еден Панел Камин Екран, Ковано Железо Искра Стража со Метал Оркестарот Мрежа, Дрво Дизајн, 98x22x78cm

QAQA Дома и Огништето Еден Панел Камин Екран, Ковано Железо Искра Стража со Метал Оркестарот Мрежа, Дрво Дизајн,

Rating 
DEN 12477.12

Залиха
Во магацинот.

?Време на испорака 10-15 дена, се врати во опсег од 30 ден.?Предности на производот : Нема потреба да се соберат.?Чистење совети : ве Молам не чистење на решетката екран додека тие се топли или да донесе вода за тоа, а тоа е на извор на топлина.?Пакување : Камин Екран x1,(појавување На производот во производот сликата не е вклучена во пакетот).Висок метал оган место екрани држи цврсто до огништето теренот, дури и за отворено портик, оган јама, камин области, тоа е исто така добар избор за вашите пријатели како божиќен подарок. ?Материјал : Трајни рамка е направена со прав-обложени ковано железо материјал и има здрав, изградена-во нозете за оптимална стабилност.Ковано железо барови поврзани со железо мрежа и заварени шарки се создаде цврста градба која нема да се прекине.?Карактеристики : Материјал : Железо. ?Идеален за безбедност : Домот екран има мрежа guard за да го заштити соба од отворен пламен и жар што се емитуваат од страна на пожар, обезбедување побезбедна средина за децата, домашни миленици, и твојот кат.ИЛИ овој груб акција може да го уништи ковано железо на неговата површина.Добиете атмосфера покрај каминот и уживаат во квалитетно време со семејството во една убава домашна средина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди