• Обновено
Leica 11675 Summilux-M 35mm f/1.4 ASPH Широк Агол Леќа, Сребро Меѓународна Верзија (Нема Гаранција)

Leica 11675 Summilux-M 35mm f/1.4 ASPH Широк Агол Леќа, Сребро Меѓународна Верзија (Нема Гаранција)

Rating 
DEN 695.04

Залиха
Во магацинот.

Без разлика дали тоа е прашање на селективна фокус во крупен опсег, висок контраст на располагање-светло апликации или пејзаж снимки со огромна длабочина на полето, оваа леќа врши прекрасно во секоја ситуација.За да се постигне извонредни слики перформанси во поблиску се фокусира растојанија, леќи зад решетка ножеви се изградени како лебдечки група.Друга нова функција е полн-метал, правоаголни, завртка-планината леќа хауба која значително придонесува да се компактни димензии на објективот.Елоксирани заврши.На Summilux-M 35mm f/1.4 ASPH.парови умерена широк агол карактеристики со природни димензија, која го направи овој фокусна должина многу разноврсна.

Основни карактеристики

Најдобри понуди