• Обновено
Niteangel Vista Хрчак Кафез W/ Вертикален Отвор - МДФ Aspen Мали Животни Кафез за Сирискиот Џуџе Хрчаци Degus Глувци или Други Слични Големина домашни Миленици

Niteangel Vista Хрчак Кафез W/ Вертикален Отвор - МДФ Aspen Мали Животни Кафез за Сирискиот Џуџе Хрчаци Degus

Rating 
DEN 6477.60

Залиха
Во магацинот.

Niteangel Vista Серија Хрчак Кафез - се Соберат Едноставно - На дрвени плочи од кафезот се дебели и слот е точна доволно за да се намали тежината на инсталацијата.Покрај тоа, гумени прстени се зајакне стабилноста на мали животни кафез.Пространа Хрчак Куќа - Надвор димензија на Големи домашни миленичиња кафез : 47.1" должина x 22.7" дното ширина x 26.9" задните висина.Поголем простор може да донесе поголема креативност за да се изгради тема игралиште за мали миленичиња.Повеќе детали на хрчак кафез големини се во слики.Удобен & Транспарентен Хрчак Кафези - покривот на пропустливи е дизајниран да донесе повеќе новак воздух на домашно милениче живеалиште и што може да направи вашиот мал пријател игра или спиење удобно.Исто така, на транспарентен три страни ПЕТ одбори и покрив Акрилик одбор се подобро да го набљудуваат мали животни од повеќе агли.Креативни Склони Кафез од врата на Врата наклонети светларникот ќе пригоден за украсување хрчак работи, организирање на домашни животни средини, менување на постелнината, чистење на миленичиња куќа и надразнување на домашни миленици.Еко-пријателски & Safe Дрво - На хрчак кафез изработени од МЕДИЈАПАН Aspen и борови дрва, кој е траен и стабилен.Тоа е идеален за Хрчак, Degu, Стаорци и други мали животни.

Основни карактеристики

Најдобри понуди