• Обновено
Flosky Бебе Седиште Седат Поддршка Заштитник Мека Гарнитура Перница Стол Задното Кадифен Перница Кадифен Бебе Играчка Подарок

Flosky Бебе Седиште Седат Поддршка Заштитник Мека Гарнитура Перница Стол Задното Кадифен Перница Кадифен Бебе

Rating 
DEN 335.76

Залиха
Во магацинот.

❋Материјал : Краток Кадифен + PP Памук.Големина : стан.43x43x20cm/16.93x16.93x7.87in. ❋Исправена седечка позиција - помага во стабилизирање на вашето бебе е назад, а тие да научат да седат.360 степени на удобен поддршка - безбедно да се обвива вашето бебе во кадифен удобност како таа забележува нејзината околина. ❋Седење поддршка - исправена положба, исто така, помага да се спречи против после оброк рефлукс. ❋Прилог седиште дното - го заштитува вашето бебе од лизгање на подот.Лесен и пренослив - лесно да се дава на вашето бебе мека место да седат во секоја соба од куќата. ❋Перат ткаенина - машина за миење одделно за брз и лесен за чистење во предниот дел на вчитување машина.Исправена седечка позиција - помага во стабилизирање на вашето бебе е назад, а тие да научат да седат.360 степени на удобен поддршка - безбедно да се обвива вашето бебе во кадифен удобност како таа забележува нејзината околина.Во прилог седиште дното - го заштитува вашето бебе од лизгање на подот.Лесен и пренослив - лесно да се дава на вашето бебе мека место да седат во секоја соба од куќата.Седишта за поддршка - исправена положба, исто така, помага да се спречи против после оброк рефлукс.Перат ткаенина - машина за миење одделно за брз и лесен за чистење во предниот дел на вчитување машина.Бебе Поддршка Седишта Троседот само, други додатоци демо на сликата не е вклучена.

Основни карактеристики

Material:
Short Plush + PP Cotton
Size:
app.43x43x20cm/16.93x16.93x7.87in
Color:
Random Delivery (If you buy more than one, colors you receive will be same or different.)
Quantity:
1 Pc
No retail package. :
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package Includes:
1 x Baby Support Seat Sofa :

Најдобри понуди