• Обновено
WYBFZTT-188 Прекрасна Кадифен Играчки Мека Животинско Полнети Кукла Дечко Перница Деца Девојка Роденден Подарок (Големина : 45cm)

WYBFZTT-188 Прекрасна Кадифен Играчки Мека Животинско Полнети Кукла Дечко Перница Деца Девојка Роденден Подарок

Rating 
DEN 4162.32

Залиха
Во магацинот.

Ткаенини : Кристал супер меки, фил : долу памук.Големина : 35cm, 45см.Ткаенината е направен од кристал супер меки, удобни и мека, свила-како touch, не lint, не исчезнува, многу убава.Професионални компјутерски везови технологија произведува различни убавина и текстура, што ги прави луѓето да се чувствуваат опуштено и среќно.Шевове процес е уреден, на везана е густа, на изработката е исклучителна, детали се внимателно дизајнирани и добра детали за производот победи.Име : Hairpin Cattle Fabric : Кристал супер soft Filling : долу cotton Size : 35cm, 45cm Toy тип : doll Applicable возраст : над три години old Use предлози : неколку подароци, роденденски подароци, дома мебел, празник подароци.Ткаенината е направен од кристал супер меки, удобни и мека, свила-како touch, не lint, не исчезнува, многу убава.Професионални компјутерски везови технологија произведува различни убавина и текстура, што ги прави луѓето да се чувствуваат опуштено и среќно.Шевове процес е уреден, на везана е густа, на изработката е исклучителна, детали се внимателно дизајнирани и добра детали за производот победи.Пакет : 1 парче во one Notice : Поради светлината и на екранот за разлика, на боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.Шиење е фирма, не е лесно да се отвори линија.

Основни карактеристики

Најдобри понуди