• Обновено
DJASM Нови Симпатична Shiba Inu Куче Кадифен Играчки Полнети Мека Животинско Corgi Chai Перница за Деца Kawaii Вљубените Присутни Придружува Спиење Играчка (Големина : 50cm)

DJASM Нови Симпатична Shiba Inu Куче Кадифен Играчки Полнети Мека Животинско Corgi Chai Перница за Деца Kawaii

Rating 
DEN 4161.60

Залиха
Во магацинот.

Удобно ткаенини : кадифен ткаенина, мека и мазна текстура, нежна текстура, удобно да се одржи, безбедно материјал, нема чуден мирис, живописни форма, персоналните дома кукла, со што е топло и удобно искуство.Исполнет со PP памук, го прегрна во рацете, удобно и еластична, деликатна во рака, па дури и целосна на сите делови.Фил е целосна и не се деформира.Може да се користи како перници и играчки.Изберете изглед на лицето и крзно боја.

Основни карактеристики

Најдобри понуди