• Обновено
N/A Перница Креативни Симулација Камен Кадифен Играчки Перница Надолу Памук Каменист Троседот Перница, Висина:30cm(Стил Еден) (Боја : Стил на Еден)

N/A Перница Креативни Симулација Камен Кадифен Играчки Перница Надолу Памук Каменист Троседот Перница, Висина:30cm(Стил

Rating 
DEN 383.76

Залиха
Во магацинот.

Креативни Симулација Гем Кадифен Играчки Перница Надолу Памук Каменист Троседот Перница, Висина : 30cm(Стил Еден).Функција : мулти-цел, може да бидат жртви како перница перница декорација и кукли.Класификација : Кадифен Кукла.Тема : Суштество & Природа,Пополнување значителни : долу памук.Тема : Животни & Nature Classification : Кадифен Doll Product Информации : 1. Пакување метод : mesh bag2. Пополнување материјал : долу cotton3. Кадифен класификација : краток топи мека тело elasticity4. Тежина : 0.25 кг, за 0,6 kg respectively5. Функција : мулти-цел, може да се користи како перница перница декорација и кукли.

Основни карактеристики

Најдобри понуди