• Обновено
JrenBox Кадифен Играчки Голема Мека Вода Праска Мајмун Кукла Кадифен Играчки Малку Мајмун Кукла Девојка се Смири Перница Кукла Кукла Боја : D: D, Големина : 80см(2.9 кг)

JrenBox Кадифен Играчки Голема Мека Вода Праска Мајмун Кукла Кадифен Играчки Малку Мајмун Кукла Девојка се Смири

Rating 
DEN 4155.60

Залиха
Во магацинот.

Модел категорија.животно.Дали формата е цртан филм, аниме.Вие навистина може да се користи него како на перница.Супер меки и меки направени на кадифен PP памук, природните еко-пријателски материјал и пополнување.Ќе сакам светол, полн со љубов очи кои се волшебна на сите кои ќе ги видите.Симпатична и cuddly, тој брзо ќе стане вашата омилена играчка за пријател.Ниту едно Животно classification Monkey Packing Нето bag Filled material PP cotton Plush classification Short plush Plush играчки под 14 години oldcolor розова висока 25cm (0.15 кг), 35cm (0.4 кг), 50cm (за 0,6 kg), 60cm (1.1 кг), 80см (2.9 kg)Соодветна возраст (4-6 години)се во потрага по едноставен и удобен живот, прегратка оваа прекрасна животни кадифен перница, snuggling во кревет или троседот, ви донесе еден допир на сладост и забава оваа зима!Креиран од високо квалитетни материјали, ова кадифен играчки има cuddly изглед и задоволување чувствуваат.Поради ова, овој полнети животни е погодна за деца од сите возрасти и возрасни.

Основни карактеристики

Најдобри понуди