• Обновено
EODNSOFN Прекрасна Кадифен Играчки Мека Животинско Полнети Кукла Дечко Перница Деца Девојка Роденден Подарок (Големина : 35cm)

EODNSOFN Прекрасна Кадифен Играчки Мека Животинско Полнети Кукла Дечко Перница Деца Девојка Роденден Подарок

Rating 
DEN 4157.52

Залиха
Во магацинот.

Ткаенини : Кристал супер меки, фил : долу памук.Големина : 35cm, 45см.Ткаенината е направен од кристал супер меки, удобни и мека, свила-како touch, не lint, не исчезнува, многу убава.Професионални компјутерски везови технологија произведува различни убавина и текстура, што ги прави луѓето да се чувствуваат опуштено и среќно.Шевове процес е уреден, на везана е густа, на изработката е исклучителна, детали се внимателно дизајнирани и добра детали за производот победи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди