• Обновено
Меки Играчки 1pc Супер Kawaii Зајакот Кадифен Играчки Слатки Полнети Мека Придружува Перница Деца Роденденски Подарок Кукли (Големина : Висок 100X широк 85cm)

Меки Играчки 1pc Супер Kawaii Зајакот Кадифен Играчки Слатки Полнети Мека Придружува Перница Деца Роденденски

Rating 
DEN 12269.76

Залиха
Во магацинот.

Производот ткаенини : еластична супер меки, производ на пополнување : долу памук.Производ големина : висок 45 X широк 40cm, висока 55 X широк 50cm, висока 80 X широк 65cm, висока 100 X широк 85cm.Удобно материјал : висок квалитет на кадифен ткаенина, удобно и кожа-пријателски, мазна на допир, реална форма, слатки и слатки изразување!.Целосно пополнување : секој дел е целосно исполнет, со висока еластичност, не е лесно да се деформира, цврсто го изнесе на страната, и не е лесно да се произведуваат памук.Внимание на детали : слатки и интересни форми, прецизната изработка, меки и удобни ткаенини, добри производи не се плашат да зголемиш!.Име на производ : Симпатична Спиење Малку Жолта Chicken Product ткаенини : се водат супер soft Product пополнување : долу cotton Applicable возраст : над три години old Toy тип : doll Use предлози : неколку подароци, роденденски подароци, дома мебел, празник подароци.Производ големина : висок 45 X широк 40cm, висока 55 X широк 50cm, висока 80 X широк 65cm, висока 100 X широк 85cm.Удобно материјал : висок квалитет на кадифен ткаенина, удобно и кожа-пријателски, мазна на допир, реална форма, слатки и слатки изразување!Целосно пополнување : секој дел е целосно исполнет, со висока еластичност, не е лесно да се деформира, цврсто го изнесе на страната, и не е лесно да се произведуваат памук.Внимание на детали : слатки и интересни форми, прецизната изработка, меки и удобни ткаенини, добри производи не се плашат да зголемиш!Пакет : 1 парче во one Notice : Поради светлината и на екранот за разлика, на боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.

Основни карактеристики

Најдобри понуди