• Обновено
NBHFR 1pc Супер Kawaii Зајакот Кадифен Играчки Слатки Полнети Мека Придружува Перница Деца Роденденски Подарок Кукли (Боја : Бела, Големина : 50 cm)

NBHFR 1pc Супер Kawaii Зајакот Кадифен Играчки Слатки Полнети Мека Придружува Перница Деца Роденденски Подарок

Rating 
DEN 383.76

Залиха
Во магацинот.

Ткаенини : Зајакот кадифен, фил : PP памук.Висина : 30 cm, 38 см, 50 cm, 75 cm.Удобно Тестенини : кожа-пријателски, мека, мазна на допир, симпатична изрази, јавете се на везови изработка.Целосна PP памук : целосна и три-димензионални пополнување, бела, мека и еластична.Внимателен кон детали : мека тело, парична казна крои без убодите, јасно печатење и боење, и не е лесно да исчезнат.

Основни карактеристики

Најдобри понуди