• Обновено
Експо Меѓународни 20-Двор Леона Извртени Усна Кабелот Трим Разубавувањето, 3/8 Инчи, Бакар/Seafoam

Експо Меѓународни 20-Двор Леона Извртени Усна Кабелот Трим Разубавувањето, 3/8 Инчи, Бакар/Seafoam

Rating 
DEN 611.52

Залиха
Во магацинот.

3/8" Кабли и Усна Кабли. 57 Отсто Полиестер; 43 Отсто Памук.Рака Мие; Ладна Вода; Благ Сапун; Се Исуши. 20 метри од Леона 3/8" Извртени Усна Кабелот Намали На извртени кабелот за напојување на овој трим мерки околу 3/8" во дијаметар.На twill лента е околу 1/2" широк но не е вклучено во вкупната димензија.Ова е одлична уреденост за текстил и ивица, перница покрие разубавувањето, драпериите ивица и модни облека цевки.Ве молиме имајте предвид - поради начинот на кој оваа трим е произведен, големината опишан е приближна.

Основни карактеристики

Најдобри понуди