• Обновено
Nudges Пилешко Jerky Прекини, 40 мл.

Nudges Пилешко Jerky Прекини, 40 мл.

Rating 
DEN 238.56

Залиха
Во магацинот.

Направени со вистински САД пилешко.Сите природни Здравје и Wellness третира.Вклучува додадени витамини за исхрана.Вклучува додадени витамини за исхрана.Полека рерна суши, лесно да се солза и преполна со протеини, овие тендер третира се направени со вистински САД пилешко плус Глукозамин и Хондроитин Сулфат да им помогне на поддршка на коските и заеднички здравје.

Основни карактеристики

Најдобри понуди