• Обновено
РИДОТ Е Куче Третира, Jerky Ленти, Здрави Закуски Куче

РИДОТ Е Куче Третира, Jerky Ленти, Здрави Закуски Куче

Rating 
DEN 119.76

Залиха
Во магацинот.

Ридот е Jerky Ленти со вистински пилешко куче третира се направени со вистински пилешко како #1 состојка.Природни куче третира направени во САД со состојки од Северна Америка.Прекрасниот Вкус што се добива опашки wagging.Овие наука за Исхрана куче третира не содржат вештачки бои и вкусови.Наука за Исхрана е ветеринари' #1 избор за да ги прехранат своите миленичиња (врз основа на годишна Ветеринарна истражување).Ридот е Природен Пилешко Jerky Ленти со вистински пилешко куче третира се вкусни, природни третира направени од само најдобрите состојки, вклучувајќи реално пилешко за вкус што се добива опашки wagging.Овие дебели jerky, природни куче третира се направени во САД со состојки од Северна Америка, и тие не содржат вештачки бои и вкусови.Ридот е куче лекување на оброк се балансирана додаток на вашето куче е на здрава исхрана рутина. *Хил е 100% Задоволство гаранција : Ние сме убедени вашето домашно милениче ќе уживате во Ридот е храна.Ние сме толку сигурни дека ние нудиме 100% пари гаранција за враќање.Ако сте незадоволни од било која причина, враќање на неискористениот дел за целосна наплата или замена.За повеќе информации за враќање на купениот производ, посетете ја враќа центар.

Основни карактеристики

Најдобри понуди