• Обновено
Божиќ Украс Кукла Играчка, рачно изработени Снешко Кукла Украс за Домот Оркестарот на Маса Божиќ Оркестарот Сцена Декоративни Реквизити

Божиќ Украс Кукла Играчка, рачно изработени Снешко Кукла Украс за Домот Оркестарот на Маса Божиќ Оркестарот

Rating 
DEN 784.08

Залиха
Во магацинот.

Совршен Квалитет на Материјали : Направен од премиум ткаенини, кој парична казна изработка, овој снешко/ирваси кукла ќе верно благодат вашата детска соба на целата година.Рачно изработени и Украсни : Кој lifelike изглед и живописни бои, овој колекционерски Божиќ кукла дефинитивно ќе додадете контакт на cuteness и разубават за секоја соба во вашиот дом.Високо Giftable : Секоја кукла е направен со избрани материјали.Симпатична изглед на кукла е само да се допадне на вашите деца.Прекрасен подарок за деца.Празник Декорација : Стои снешко/ирваси полнети играчки е совршен прилог на подобрување на пријатен амбиент за вас на Божиќ.Прекрасен подарок идеја за Божиќ, роденден, за Нова Година, годишнина, денот на Благодарноста и повеќе.Облагородување било Каде : На симпатична кукла на вашиот елка, табела оркестарот и дома декор.Совршен избор за да креирате повеќе летни сцени.

Основни карактеристики

Најдобри понуди