• Обновено
Експрес$ Geisha 12 Инчи Кукла Ретро Модата Рачно Изработени Сурова Свила Слика Јапонски Традиционални Костими Убава Домашна Декорација (Сина)

Експрес$ Geisha 12 Инчи Кукла Ретро Модата Рачно Изработени Сурова Свила Слика Јапонски Традиционални Костими

Rating 
DEN 431.76

Залиха
Во магацинот.

Темата на овие figurres се често убава антички дами и ликовите во Пекинг опера.) Пакет Големина : 20cm x 10cm x 25cm (7.Сурова свила бројки се исто така наведени во националниот духовното културно наследство директориум.Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0.По sculpturing, сликарство, облека, декорација и многу други процеси од страна на уметници кои мора да се опремени со одлични вештини, а сурова свила слика може конечно да се направи.Материјалот е меѓу најдобрите свила.Geisha 12 Инчи Кукла Ретро Модата рачно изработени Сурова Свила Слика Јапонски Традиционални Костими Убава Домашна Декорација Pin&Игла Перница Новиот Дизајн на Големо 6pcs Кинески рачно изработени 8 Симпатична Кукли Класичен Свила Pin&Игла Перница Geisha 12 Инчи Кукла Ретро Модата рачно изработени Сурова Свила Слика Јапонски Пурпурна Одежда Убава Домашна Декорација 12 Инчи Кукла Ретро Модата рачно изработени Сурова Свила Слика Јапонски Костим Geisha Убава Домашна Декорација Свила Слика Пекинг Опера Кукла Кинески Ретро Модата рачно изработени Суровини Mu Guiying Симпатична Дома Декорација 12 Инчи Кукла Ретро Модата рачно изработени Сурова Свила Слика Јапонски Симпатична Розова Костим Geisha Убава Домашна Декорација Pin&Игла Перница Новиот Дизајн на Големо 12pcs Кинески рачно изработени 10 Симпатична Кукли Класичен Свила Pin&Игла Перница Нов Дизајн Кинески рачно изработени Класичен Внатрешни работи Насликани Риба со Дијаметар од 6cm Исклучителна Свет Дома Декорација Бамбус Фан Wholesale10pcs Симпатична Кинеската рачно изработени Гроздобер Кружни Виткање Фан Состојба : нова Материјал : сурова свила Потекло : Кина Големина : 32*15cm Сурова свила бројки се еден од добро познати Кинески традиционалните ракотворби.Тоа потекнува од династијата Танг.

Основни карактеристики

Најдобри понуди