• Обновено
SDENSHI Камера Додатоци Пакет за Fujifilm Instax Мини 9 / Мини 8+ / Мини 8 Инстант Филмската Камера. Вклучува Камера Случај, Албум, Рамка, Налепници, Рака,итн - Вар Зелена

SDENSHI Камера Додатоци Пакет за Fujifilm Instax Мини 9 / Мини 8+ / Мини 8 Инстант Филмската Камера. Вклучува

Rating 
DEN 1929.60

Залиха
Во магацинот.

Не само да ви заштедат пари, но, исто така, ќе добиете за да се направи вашите фотографии повеќе уникатен ќе добиете многу уникатни и различни елементи, кои всушност може да се направи вашите сопствени фотографии!Пакетот Вклучува : 1 x Камера Случај за Instax Мини 8/8s/91 x Книга Албум(64 Џебови)1 x Selfie Lens1 x Обоените Леќа Сет (4 бои)1 x Филм Рамка Сет(5 бои)1x Цветен Виси Фото Рамка Сет(10 компјутери по собата)2x Сина Граница Налепници Сет(40 компјутери по собата)1 x Прилагодливи Камера Рака.

Основни карактеристики

Најдобри понуди