• Обновено
SDENSHI Камера Додатоци Пакет за Fujifilm Instax Мини 9 / Мини 8+ / Мини 8 Инстант Филмската Камера. Вклучува Камера Случај, Албум, Рамка, Налепници, Рака,итн - Пинк

SDENSHI Камера Додатоци Пакет за Fujifilm Instax Мини 9 / Мини 8+ / Мини 8 Инстант Филмската Камера. Вклучува

Rating 
DEN 249.60

Залиха
Во магацинот.

Не само да ви заштедат пари, но, исто така, ќе добиете за да се направи вашите фотографии повеќе уникатен & мода. 9 во 1 Прибор погодни за Fujifilm Instax Мини 8/8s/9 Инстант Филмската Камера Корисници.На СТП кожа случај заштитува за Fujifilm instax Мини 8/8 + Мини 9 од гребнатини и удар.Производ Различни, ги Задоволат вашите различни потреби, Креирате ваши сопствени спомени.Прекрасно како подарок, исто така, голем Буџет.

Основни карактеристики

Најдобри понуди