• Обновено
VXB Бренд CF4 12mm Cam Следбеник Игли Валчести Имајќи

VXB Бренд CF4 12mm Cam Следбеник Игли Валчести Имајќи

Rating 
DEN 783.36

Залиха
Во магацинот.

VXB Бренд, CF4 12mm Cam Follower Needle Ролери Bearing One Имајќи CF4 12mm Cam Следбеник Игли Валчести Лого, внатрешен дијаметар е 4mm, надворешниот дијаметар е 12mm и должина е 20mm.Тема стандард е М4, големината на овој имајќи е 4x12x20mm.Предмет : CF4 Имајќи Тип : Cam Следбеник Игли Валчести Имајќи Големина : 4mmx12mmx20mm Внатрешен Дијаметар : 4mm Надворешниот Дијаметар : 12mm Должина : 20mm Количина : Еден Имајќи Димензии (mm) d1 D B B1 G 4 12 8 20 М4 CF4 12mm Cam Следбеник Игли Валчести Bearing CF4-КАМ-СЛЕДБЕНИК.

Основни карактеристики

Најдобри понуди