• Обновено
Божиќ Windows Ѕид Налепници Отстранлив, Дедо Мраз Ѕид Decals, Снешко Ѕид Декор за Божиќ Партија Прозорец, Божиќ Зимски земјата на Чудата Оркестарот за Статистика Училиште

Божиќ Windows Ѕид Налепници Отстранлив, Дедо Мраз Ѕид Decals, Снешко Ѕид Декор за Божиќ Партија Прозорец, Божиќ

Rating 
DEN 239.52

Залиха
Во магацинот.

Пакет се вклучени : 2 листови Божиќ прозорец држи, Вклучувајќи Дедо Мраз, елка, снешко, бонбони canes, чорапи, ѕвезди, ѕвона замрзнати налепници, и сите Божиќ додатоци!.Божиќ Налепница Големина : typesetting големина : 50cm × 30cm ×2 парчиња / 19.7" × 11.8" ×2 парчиња. ( Пакет во тек ).Можете да ја држи како на сликата можеме да обезбедат или, како ви се допаѓа, само лупам и стап!.Лесен за инсталација : Кога ќе го добиете Божиќ прозорец decal, само да се стави на прозорецот со вода.Тоа само може да се користи на било тешко и мазна површина.Тоа е многу погоден за вас да ги красат зима Божиќ прозорец или shopcase.Висок квалитет : Изработени од Еко-пријателски Само Лепило Винил, Водоотпорен и без мирис.Пренослив.Еколошки, се држат до прозорецот, не е лесно да се падне, и може да се користи.Среќен Божиќ на Сите : Нашиот Божиќ decals ќе го пренесе вашето благословување на секој кој гледа на цитати decals : ви посакуваме Среќен Божиќ и среќна нова година.Среќен Празник!Тоа ќе биде голема за подароци за вашите деца, родителите или на вашите пријатели.Додадете малку боја и забава на животот!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди