• Обновено
Водоотпорен Силикони Бебе Bibs, Лесно Чистење Брзо Сушење Меки и Удобни Хранење Кофа Лигавче, да ги Задржи Дамка off

Водоотпорен Силикони Бебе Bibs, Лесно Чистење Брзо Сушење Меки и Удобни Хранење Кофа Лигавче, да ги Задржи Дамка

Rating 
DEN 263.76

Залиха
Во магацинот.

Увезени.Копче затворање.Специјален Дизајн - Ширум печатени симпатична дизајн, популарна со деца.Прилагодливи и Лесен за Употреба - се Врзуваат околу вратот со две прилепува и шест дупки за да се спречи од влече надвор лесно и да остане безбедно за бебиња и мали деца.Safe Материјал и Лесно да се Чисти - 100% од храна одделение силиконски, печете исклучите под вода со сапун или мијат во машина за миење садови.Соодветна Големина - Ние се зголеми целата bibs големина со широко отворени џеб кој ќе го фати храна и пијалок spills,да ги задржи бебето,малку момчиња,девојки е облека чисти, се држат настрана од огромен мензи.Лесно се Тркалаат и Оди - Нашите bibs може да биде брзо укината или навива за да зачувате простор и да се стави во секоја торба патување во ресторан посети, партиите или секој ден и надвор, помагајќи им на сите зафатени родители на потег.

Основни карактеристики

Најдобри понуди