• Обновено
Akae Цвет за 2,8 инчен Сет од 5 Соја Сос Точење Бели порцелански Направени во Јапонија

Akae Цвет за 2,8 инчен Сет од 5 Соја Сос Точење Бели порцелански Направени во Јапонија

Rating 
DEN 4440.00

Залиха
Во магацинот.

Порцелан.Akae Цвет Сет од 5 Соја Сос Точење.Врз основа боја е Бела.Материјалот е од порцелан.Големина е W2.8x2.8,H3.9inch.Кога сакате други Соја Сос Фармацевт,што пребарување watou.азија Соја Сос Фармацевт.ДА : машина за миење Садови, ДА : Микробранова, Не : Рерна.Сите објектот е Бесплатен превозот.Поштенски е вклучена во цената.Јас го испратите производот што е помалку од 99 долари во ШАЛ или Воздух mail со следење на број(тоа ќе пристигнат по 10-20days) ,и повеќе од 100 долари во ЕМС или UPS или Fedex(можете да го изберете).Akae Цвет Сет од 5 Соја Сос Точење.Врз основа боја е Бела.Материјалот е од порцелан.Големина е W2.8x2.8,H3.9inch.Кога сакате други Соја Сос Фармацевт,што пребарување watou.азија Соја Сос Фармацевт.

Основни карактеристики

Најдобри понуди