• Обновено
Електрични Мини Храна сламен покрив, Kicpot 250ML Електрични Преносни Процесор за Храна USB Полнење Зеленчук Blender Миксер со 3 Остри Ножеви - Совршен Кујна Алатка за Храна з?

Електрични Мини Храна сламен покрив, Kicpot 250ML Електрични Преносни Процесор за Храна USB Полнење Зеленчук

Rating 
DEN 383.76

Залиха
Во магацинот.

Тоа е многу погоден за мал храна.Таа е погодна за подготовка на храна во дневните семејство кујни, а исто така се погодни за кампување, пикник и патување. ????【Висок Квалитет 】 : Направен од високо-квалитетна ABS, PP, КОМПЈУТЕР материјал, на храна-одделение купот на телото, нетоксични пластични, безбедни за содржат храна. ????【Лесно да се Чисти】 : Само да се стави храна или состојки во мини храна процесор со рака, заклучување на капак и се започне со еден клик за брзо уништи храна.Оваа Електрични Преносни Процесор за Храна е направен од високо-квалитетна ABS, PP и PC материјал кој е безопасен за семејството и децата. Инсталирање на машина за купот. Се стави на состојки во чаша.Забелешка : Голем Храна не е дозволено да се стави во мини хеликоптер.На машина глава е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик со 45 степени агол дизајн, кој е тешко, храната-одделение, безбедно, висока температура отпорни и отпорен на корозија.Мора да се има артефакт за храна љубовници.Можете да ги користите за готвење, храна за бебиња додаток, пијалак пијалоци. Тоа трае околу 6~10 секунди за да се заврши уживате во вкусна храна. Затворете го капакот и притиснете на прекинувачот.На чинијата и ножеви може да се одвои, погодно да се мијат. ????【Простор за Заштеда на енергија】 : храната процесор има капацитет 250ml, мали во големина и лесен за чување.И со електрична функција, заштедите време и да ги ослободат вашите раце. 3 Остри ножеви направи тоа брзо за да се исецка вашиот храна, лесно да се постапува.

Основни карактеристики

Најдобри понуди