• Обновено
Мини Процесор за Храна, AYOTEE Мали Електрични Храна Хеликоптер за Лук,Орев,Чили,Veggie,Dicing, Mincing & Пире Храна за бебиња Создателот ,250ml, 1cup

Мини Процесор за Храна, AYOTEE Мали Електрични Храна Хеликоптер за Лук,Орев,Чили,Veggie,Dicing, Mincing & Пире

Rating 
DEN 527.76

Залиха
Во магацинот.

Би сакал една мала cordless хеликоптер ,кои Се ослободи од кабли и да се движат слободно низ кујната, или отворено скара пикник RVs, патување и кампување,Можете да ги користите за сè, од сечкање лук ореви за сечкање пиперки, mashing и мешање на зачини Или храна за бебиња purees, Својата совршена големина за секојдневна употреба, доаѓа со 250 ml капацитет сад и е доволно компактен за кујна.Оваа мини процесор за храна и dicers набавна вредност намалена за храна и заземаат помалку простор на вашиот countertop.Интимни Безбедност Дизајн : Безбедност На Децата Заклучување Дизајн.Монтажни Дизајн За Лесна Монтажа И Чистење : употреба и расчистување никогаш не било полесно. 250ml Мал Капацитет Хеликоптер : шолјата е BPA Free кој е многу идеален за храна за бебиња првично и лесни за подготовка на храна, како што се многу различни сосови.Едноставно ги избрише од базата на овој мини Храна Процесор со влажна крпа исчистете ги.Едноставно ги избрише од базата на овој мини Храна Процесор со влажна крпа исчистете ги.

Основни карактеристики

Најдобри понуди