• Обновено
ZZKDBS 10 Инчен Wifi Видео Спогодба Безжична Затворен Следење на Видео Врата Телефон со Движење Дома Спогодба Систем

ZZKDBS 10 Инчен Wifi Видео Спогодба Безжична Затворен Следење на Видео Врата Телефон со Движење Дома Спогодба

Rating 
DEN 1363.20

Залиха
Во магацинот.

10-инчен екран на допир на екранот, едноставни оперативни системи, напредни функции, што доведува 4-канал екранот.Со користење на најнова технологија, кога некој ќе се притиска на врата, ќе добиете на мобилен телефон СТАН за известување, а потоа можете да го видите или разговарате со некој на вратата, и можете да ни оддалеку го отклучите кодот преку вашиот паметен телефон во секое време, насекаде.Видео врата телефон осигурува дека ќе може да се види и да се разговара за сите посетители.Тоа е дополнителна око за да го следат вашиот дом во било кое време.Видео спогодба е многу корисно за луѓето кои живеат сами или малите деца.Тоа е најдобриот подарок за постари лица, деца, родители и пријатели.Автоматски за фотографирање и видео (со исклучок на врата и SD-картичка), кога некој ќе се притиска на вратата или предизвикувачи движење откривање, следење автоматски ќе снимите видео или слики.

Основни карактеристики

Најдобри понуди