• Обновено
UHPPOTE Enhanced Аларм за Излез Оган Контрола Проширување Панел Одбор за Пристап Контролер

UHPPOTE Enhanced Аларм за Излез Оган Контрола Проширување Панел Одбор за Пристап Контролер

Rating 
DEN 708.00

Залиха
Во магацинот.

4-начин аларм за излез.Дозволите за да го промените анти-заплашување лозинка.Може да се постави долго време отклучување време на аларм : 0-6000 секунди.Може да се постави на време на одложување на секој излез од 0 до 6000 секунди.Спецификации : Проширување на одборот за контрола на пристап на одборот (ве Молиме да пребарувате ASIN : B00 UX02 JWE да добиете пристап одбор за контрола) За контрола на пристап на функцијата проширување со аларм 4-начин аларм за излез.Можете да одредите која функцијата за која врата на контролирана област Овој објект може да го поврзете оган контрола на производството, кога оган доби сигнал, врати во контролирана област ќе се отвори автоматски, и пожар ќе биде снимен Овозможи да го смените анти-заплашување лозинка Може да се постави долго време отклучување време на аларм : 0-6000 секунди Може да се постави на време на одложување на секој излез од 0 до 6000 seconds Support за : Невалиден пауза во алармот Долго време отклучување аларм Заплашување пауза во алармот Отклучување врски излез Неважечка картичка swiping аларм Интегрирани оган контрола на алармот и така on Package : 1 x Аларм за Излез и Интегрирани Оган Контрола Проширување Одбор 1 x Кабел 1 x Инсталација за Полнење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди