• Обновено
Xprite Алуминиум Приколка Hitch Маска, Тешки 2 Инчен Забавува Задните Примачите Plug Опфаќа, САД Американскиот САД Знаме Метал Амблем Guard за Подигнување Камиони Автомобили

Xprite Алуминиум Приколка Hitch Маска, Тешки 2 Инчен Забавува Задните Примачите Plug Опфаќа, САД Американскиот

Rating 
DEN 1168.56

Залиха
Во магацинот.

ДОДАДЕТЕ ЛИЧЕН ДОПИР НА ВАШИОТ КАМИОН/SUV : Висок квалитет & висока јачина Алуминиум Легура приколка забавува hitch покрие стража со ултра тенка врежана U. S. Американското Знаме, амблем панел покрива.ТЕШКИ HITCH на КОРИЦА : Нашата приколка hitch поклопецот е електро-обложено за дополнителна цврстина, отпорен на корозија, за подолг животен век.И вграден гумена заптивка да се елиминира било rattling.ПРИМЕНА : Одговара на стандард 2" инчен приколка hitch примачите на забавува камиони, спортски автомобили, Џипови, итн.ПОГОДНА ЗА ОТВОРЕН : УВ и отпорен на гребење.Во можност да го издржат тешките временски услови и услови.Ја заштитува вашата вашиот hitch приемникот од нечистотија и остатоци.ЕДНОСТАВЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Големи висок квалитет 5" x 3"Алуминиумски hitch маска, вклучува hitch pin и други потребни хардвер.Направени со Висока Јачина Алуминиум.Обложено за дополнителна издржливост за подолг животен век.Вграден-во гумена заптивка да се елиминира rattling.Ја заштитува вашата вашиот hitch приемникот од нечистотија и остатоци.Вклучува hitch pin и други инсталација на хардвер.Знаме Големина : Голем 5" x 3".Материјал : Алуминиум Легура.Одговара на повеќето стандардни 2" примачи. 1x Алуминиум Приколка Hitch Покрие w/ U. S. Американското Знаме за 2" Примачи.Сите потребни хардвер.

Основни карактеристики

Најдобри понуди