• Обновено
Лав Хидраулика 662396 25TH36-125 Цилиндри, 3000 psi, 2.5 се Роди, Челик

Лав Хидраулика 662396 25TH36-125 Цилиндри, 3000 psi, 2.5 се Роди, Челик

Rating 
DEN 873.60

Залиха
Во магацинот.

Клипот и род носат прстени на секој цилиндар со надградена.Висока јачина, тешко хром-обложено вратило обезбедува продолжен цилиндар живот во груби апликации и промовира сува запечатување.Единица грофот : 1.0. Пакет Димензии : 6.0 H x 20.0 L x 6.0 W (инчи).Лав Хидраулика е задоволство да го најавам на подобрување на ЛАВ TH3000 вратоврска род цилиндар дизајниран со премиум 21-от век запечатување технологија за издржливост и долг живот и е совршена за сингл дејствува и двонасочни апликации.Со 3000 psi работен притисок и 6000 psi доказ товар, ТИ се опремени да се справат денес е повисок притисок земјоделски трактор и tillage апликации, како и тешки индустриски апликации.Иглички и cotters се вклучени за лесна инсталација.

Основни карактеристики

Најдобри понуди